• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань

Оголошено тендер

4 262 000.00 UAH
Номер: d884a1119d9c40d69277ce36403bc16f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-25-002674-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Замовник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Очікувана вартість: 4 262 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 25.07.2023 11:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності
Сума4 262 000.00 UAH