-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-004387-a
Завершена
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер:
1b0338d6c0644cf78f2ce3bf0fdf5a8b
Внутрішній номер закупівлі:
18492435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-004387-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 11:40 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 11:40 - 02.08.2023 11:45
Аукціон:
03.08.2023 14:28 - 03.08.2023 14:51
Період кваліфікації:
03.08.2023 14:51 - 07.08.2023 14:28
Період завантаження договору:
13.08.2023 00:00 - 23.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 000.00 Хімічна продукція для обробки води плавального басейну