-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Оголошено тендер
195 000.00
UAH
Номер:
9067df4d3f2d4d649471cd4de10f2250
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-25-001277-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.07.2023 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 000.00 UAH