• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стент-система коронарна з лікувальним покриттям для судин з кальцинованими ділянками (НК 024:2019 56284- Стент із полімерним покривом для коронарних артерій, що вивільнює нерозсмоктуваний лікувальний засіб)

Завершена

2 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер: 2095b313ec7943a7976091b2c2fa3595
Внутрішній номер закупівлі: 18484707
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-24-009259-a   
Замовник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Сидоренко Інга Степанівна +380312647222 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.07.2023 16:15 - 29.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2023 16:15 - 01.08.2023 00:00
Аукціон: 01.08.2023 13:55 - 01.08.2023 14:18
Період кваліфікації: 01.08.2023 14:18 - 07.08.2023 10:41
Період завантаження договору: 13.08.2023 00:00 - 23.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 000 000.00 Стент-система коронарна з лікувальним покриттям для судин з кальцинованими ділянками (НК 024:2019 56284- Стент із полімерним покривом для коронарних артерій, що вивільнює нерозсмоктуваний лікувальний засіб)