-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стент-система коронарна з лікувальним покриттям для судин з кальцинованими ділянками (НК 024:2019 56284- Стент із полімерним покривом для коронарних артерій, що вивільнює нерозсмоктуваний лікувальний засіб)
Оголошено тендер
2 000 000.00
UAH
Номер:
e18572f747c247818f8431118201ae67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-24-003178-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стент-система коронарна з лікувальним покриттям для судин з кальцинованими ділянками (НК 024:2019 56284- Стент із полімерним покривом для коронарних артерій, що вивільнює нерозсмоктуваний лікувальний засіб)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
24.07.2023 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стент-система коронарна з лікувальним покриттям для судин з кальцинованими ділянками (НК 024:2019 56284- Стент із полімерним покривом для коронарних артерій, що вивільнює нерозсмоктуваний лікувальний засіб)
Кількість
110 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума2 000 000.00 UAH