-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2018-02-23-000476-c
Завершена
326 692.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 633.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 633.46 UAH
Номер:
d6874bfde9e142e5b0ee116cbbb5b68f
Внутрішній номер закупівлі:
1847262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-23-000476-c
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380668485510,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
326 692.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 633.46 UAH
Період уточнення:
23.02.2018 10:38 - 02.03.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2018 10:38 - 12.03.2018 10:00
Аукціон:
13.03.2018 14:45 - 13.03.2018 15:06
Період кваліфікації:
13.03.2018 15:06 - 19.03.2018 14:17
Період завантаження договору:
13.03.2018 15:06 - 02.04.2018 15:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
Оскарження: 13.03.2018 15:06 - 30.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705312041
-
Контактна особа:
Ланіца Ольга Стефанівна +380673417279 lanicaolja@gmail.com
-
Адреса:
76001, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи167, корпус4, кв.87
Оскарження: 13.03.2018 15:06 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
300 516.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 516.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2018 14:17
Документи
12
Скарги
0
ФОП Колеснік Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2129621504
-
Контактна особа:
Колеснік Олена Миколаївна +380502228669 kolesniko@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Мазепи 58, кв 20
Початкова пропозиція
319 434.73 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 434.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
528d2dd190b74ab791f0dcb17a0b3e6b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-23-000476-c-c1
Постачальник:
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705312041
-
Контактна особа:
Ланіца Ольга Стефанівна +380673417279 lanicaolja@gmail.com
-
Адреса:
76001, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи167, корпус4, кв.87
Номер договору:
24/18
Сума договору:
300 516.07 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.04.2018 14:03
Статус:
Підписаний