-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
300 516.07
UAH з ПДВ
Номер:
528d2dd190b74ab791f0dcb17a0b3e6b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-23-000476-c-c1
Постачальник:
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705312041
-
Контактна особа:
Ланіца Ольга Стефанівна +380673417279 lanicaolja@gmail.com
-
Адреса:
76001, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи167, корпус4, кв.87
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
24/18
Дата підписання:
03.04.2018 14:03
Період дії договору:
03.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
300 516.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 300 516.07 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2018