-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-008724-a
Завершена
124 968.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 624.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 624.84 UAH
Номер:
e5f96d489e76462084e0bc28a29270bc
Внутрішній номер закупівлі:
18471983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-21-008724-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
124 968.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2023 17:45 - 26.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2023 17:45 - 29.07.2023 00:00
Аукціон:
31.07.2023 11:54 - 31.07.2023 12:23
Період кваліфікації:
31.07.2023 12:23 - 01.08.2023 10:22
Період завантаження договору:
07.08.2023 00:00 - 17.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 968.00 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").