• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").

Оголошено тендер

124 968.00 UAH
Номер: 726f27fcfc804c67a9490ad33fc301db
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-21-001477-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Замовник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Очікувана вартість: 124 968.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 21.07.2023 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума124 968.00 UAH