-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повторної геолого-економічної оцінки запасів питних підземних вод
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-006128-a
Завершена
779 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 899.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 899.25 UAH
Номер:
9e8bdc908c3f40ab8fad9a217e108600
Внутрішній номер закупівлі:
18469359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-21-006128-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30536302
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Джигалюк Анастасія Леонідівна 0363623865 prozorro.kmkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
779 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2023 13:24 - 26.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2023 13:24 - 29.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.07.2023 00:00 - 04.08.2023 14:36
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴779 850.00 Послуги з повторної геолого-економічної оцінки запасів питних підземних вод