-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повторної геолого-економічної оцінки запасів питних підземних вод
Оголошено тендер
779 850.00
UAH
Номер:
d0e7905e4dd041f8a41121c80530be04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-21-003182-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30536302
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, ВАРАШ, МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30536302
-
Контактна особа:
Джигалюк Анастасія Леонідівна 0363623865 prozorro.kmkp@ukr.net
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, ВАРАШ, МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
779 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повторної геолого-економічної оцінки запасів питних підземних вод
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.07.2023 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума779 850.00 UAH