-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо Код ДК 021:2015 - 09110000-3 (Брикети торфові)
Тендер Prozorro UA-2023-07-20-011860-a
Торги не відбулися
25 365.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 253.00 UAH
мін. крок: 1% або 253.00 UAH
Номер:
8b1a6a5fdd43453083249b4970c4b6ac
Внутрішній номер закупівлі:
18462399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-20-011860-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101070
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н., м. Камінь-Каширський, вул. Неродів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Редькович +380684270231 8dprch.vl@mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 365.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.07.2023 17:22 - 25.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2023 17:22 - 28.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 365.00 Брикети торфові