-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо Код ДК 021:2015 - 09110000-3 (Брикети торфові)
Оголошено тендер
25 365.00
UAH
Номер:
c4da060975b648a785860cdb43a4e74e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-20-006412-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101070
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н., м. Камінь-Каширський, вул. Неродів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101070
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н., м. Камінь-Каширський, вул. Неродів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 365.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо Код ДК 021:2015 - 09110000-3 (Брикети торфові)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.07.2023 17:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума25 365.00 UAH