-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стільці офісні
Тендер Prozorro UA-2023-07-20-008864-a
Торги відмінено
54 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 273.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 273.75 UAH
Номер:
6102ba3e92f3422298c039652fe9735b
Внутрішній номер закупівлі:
18459439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-20-008864-a
Замовник:
Рахівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053878
-
Адреса:
90600, Україна, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Миру, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Павлючок +380972132658 rada@rakhiv-mr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.07.2023 15:09 - 25.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2023 15:09 - 28.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
053368fb772a46c5b5da5d737a468f6a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
під час внесення інформації щодо предмета закупівлі товару в оголошення, оприлюднення якого передбачено Законом України «Про публічні закупівлі», в окремих електронних полях не зазначено інформацію щодо коду товару , визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Зазначені порушення неможливо усунути чи виправити, оскільки внесення таких змін в оголошення закупівлі не передбачені
Період оскарження:
21.07.2023 13:25 - 01.08.2023 00:00
Дата опублікування:
21.07.2023 13:25
Дата виконання:
01.08.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴54 750.00 Стільці офісні