-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці офісні
Оголошено тендер
54 750.00
UAH
Номер:
c97fae2a3bc54944a88ee5a29d655694
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-20-002767-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Рахівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053878
-
Адреса:
90600, Україна, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Миру, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Рахівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053878
-
Адреса:
90600, Україна, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Миру, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
54 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стільці офісні
Примітки:
90600;Закарпатська область;м.Рахів;вул.Миру.34.Орган місцевого самоврядування. Закупівля для матеріально-технічного забезпечення районного РТЦК та СП
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.07.2023 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума54 750.00 UAH