-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт зовнішньої водостічної системи будівель УДЦР за адресою: просп.Перемоги, 151 у Святошинському районі м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2023-07-20-006437-a
45332300-6 – Влаштування водостоків (Поточний ремонт зовнішньої водостічної системи будівель УДЦР за адресою: просп.Перемоги, 151 у Святошинському районі м. Києва) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 750.00 UAH
Номер:
d9f283e709be4b61a5c7e4a8c86763a6
Внутрішній номер закупівлі:
18457012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-20-006437-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Миколайович Гурлач +380444228596 gurlachaleksandr@gmail.com http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.07.2023 13:32 - 25.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2023 13:32 - 28.07.2023 14:00
Аукціон:
31.07.2023 11:12 - 31.07.2023 11:35
Період кваліфікації:
31.07.2023 11:35 - 16.08.2023 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 150 000.00 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт зовнішньої водостічної системи будівель УДЦР за адресою: просп.Перемоги, 151 у Святошинському районі м. Києва)