-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт зовнішньої водостічної системи будівель УДЦР за адресою: просп.Перемоги, 151 у Святошинському районі м.Києва
Оголошено тендер
1 150 000.00
UAH
Номер:
e7013e26a69e48309ed60d0379e463f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-29-000025-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт зовнішньої водостічної системи будівель УДЦР за адресою: просп.Перемоги, 151 у Святошинському районі м.Києва
Примітки:
Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
29.11.2022 00:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 150 000.00 UAH