-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із розміщення інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та підвищення інформованості населення в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-005518-a
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
54224a40a97f47c0a8a7da0fcf24ebe7
Внутрішній номер закупівлі:
18443420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-19-005518-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 fin.sektor_dpms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.07.2023 12:34 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2023 12:34 - 27.07.2023 00:00
Аукціон:
27.07.2023 14:09 - 27.07.2023 14:32
Період кваліфікації:
27.07.2023 14:32 - 31.07.2023 13:04
Період завантаження договору:
06.08.2023 00:00 - 16.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 400 000.00 Послуги із розміщення інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та підвищення інформованості населення в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»