-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із розміщення інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та підвищення інформованості населення в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Оголошено тендер
2 400 000.00
UAH
Номер:
00aff4927e804914a64572f63e925299
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-19-002863-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із розміщення інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та підвищення інформованості населення в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.07.2023 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума2 400 000.00 UAH