-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії). Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі" на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.22 №1178
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-003167-a
Завершена
195 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
91b6e9f7365f41138d49774a5ccd36d0
Внутрішній номер закупівлі:
18441097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-19-003167-a
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Лілія Мирославівна 380976721906 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Прикарпаттяобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42566932
-
Контактна особа:
Директор філії "Центральна" Пархуць Ігор Дмитрович 380342594039
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Максимовича, 7
Ціна пропозиції
195 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2023 10:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
07fc116fb1ea4b5c8539f4c34d87063d
Ідентифікатор договору:
UA-2023-07-19-003167-a-c1
Постачальник:
АТ "Прикарпаттяобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42566932
-
Контактна особа:
Директор філії "Центральна" Пархуць Ігор Дмитрович 380342594039
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Максимовича, 7
Номер договору:
290135
Сума договору:
195 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
162 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання:
17.07.2023 00:00
Статус:
Виконаний