-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії). Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі" на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.22 №1178
195 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
07fc116fb1ea4b5c8539f4c34d87063d
Ідентифікатор договору:
UA-2023-07-19-003167-a-c1
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Контактна особа:
Кравець Лілія Мирославівна 380976721906 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
АТ "Прикарпаттяобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42566932
-
Контактна особа:
Директор філії "Центральна" Пархуць Ігор Дмитрович 380342594039
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Максимовича, 7
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Номер договору:
290135
Дата підписання:
17.07.2023 00:00
Період дії договору:
17.07.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
195 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 500.00 UAH)
Оплачено:
195 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0621871d50454b248ec4cdc6dce52661
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів оператора системи розподілу
Номер додаткової угоди:
б\н
Дата внесення змін до договору:
14.11.2023 00:00
Статус:
Опубліковано