-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-000746-a
Торги не відбулися
284 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 422.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 422.50 UAH
Номер:
851fd61ec0c347cb813c84262da10fe9
Внутрішній номер закупівлі:
18438673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-19-000746-a
Замовник:
Дослідна станція лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Березоточа, вулиця Покровська, 16а, село Березоточа, Лубенський район, Полтавська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бусь Наталія Миколаївна +380536190634 budslr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
284 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.07.2023 09:14 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2023 09:14 - 27.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴284 500.00 ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)