-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Оголошено тендер
284 500.00
UAH
Номер:
b5429a097bf14b1e84b91c456ff2d400
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-14-002207-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дослідна станція лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Березоточа, вулиця Покровська, 16а, село Березоточа, Лубенський район, Полтавська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дослідна станція лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Березоточа, вулиця Покровська, 16а, село Березоточа, Лубенський район, Полтавська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
284 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
14.07.2023 13:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума284 500.00 UAH