-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони
Тендер Prozorro UA-2023-07-18-009722-a
Завершена
401 910.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 009.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 009.55 UAH
Номер:
abfcec78552e4f078bbd48dd94b6bfad
Внутрішній номер закупівлі:
18435143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-18-009722-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. М. КОТЕЛЬНИКОВА, будинок 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Клименко 380954004501 36baksik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
401 910.88 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.07.2023 15:45 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2023 15:45 - 27.07.2023 09:00
Період кваліфікації:
27.07.2023 09:00 - 02.08.2023 11:39
Період завантаження договору:
08.08.2023 00:00 - 18.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴401 910.88 Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони