-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони
Оголошено тендер
401 910.88
UAH
Номер:
b48a5e893d6d44bfb6ff16a4c46e1c21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-18-004572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. М. КОТЕЛЬНИКОВА, будинок 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. М. КОТЕЛЬНИКОВА, будинок 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
401 910.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з забезпечення гарячим харчуванням (гарячі обіди) малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва (особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку), які перебувають на обліку у Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування на зимовий, весняний, літній, осінній сезони
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
18.07.2023 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума401 910.88 UAH