-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з заправки, регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-008516-a
(закупівля за рахунок перерозподілених коштів)
Завершена
185 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
Номер:
5398bee3e0b14a2785000fcb302c3622
Внутрішній номер закупівлі:
18422792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-17-008516-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гузиніна Світлана Сергіївна +380669233588 svetlanakanareva@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2023 16:45 - 22.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2023 16:45 - 25.07.2023 15:45
Аукціон:
26.07.2023 15:31 - 26.07.2023 16:06
Період кваліфікації:
26.07.2023 16:06 - 02.08.2023 16:35
Період завантаження договору:
08.08.2023 00:00 - 18.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 000.00 Послуги з заправки, регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП