-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки, регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП
Оголошено тендер
185 000.00
UAH
Номер:
3ab6f265e02d4d3ca1d8ef9912489cda
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-17-002848-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки, регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП
Примітки:
(закупівля за рахунок перерозподілених коштів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.07.2023 14:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки, регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП
Кількість
736 послуга
Період постачання
до 26.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума185 000.00 UAH