-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2018-03-01-000794-c
Завершена
844 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 448.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 448.00 UAH
Номер:
fee96ba631144d10b735d196961fcac5
Внутрішній номер закупівлі:
1842270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-01-000794-c
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, Київ, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Шевчук +380442061990 shevchuk.sv@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
844 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 448.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 344.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2018 12:02 - 09.03.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2018 12:02 - 19.03.2018 09:00
Аукціон:
20.03.2018 11:12 - 20.03.2018 11:39
Період кваліфікації:
20.03.2018 11:39 - 22.03.2018 16:33
Період завантаження договору:
22.03.2018 16:11 - 11.04.2018 16:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КУПОЛ 87 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 20.03.2018 11:39 - 02.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40761847
-
Контактна особа:
Павлушко Сергій Анатолійович +380505242314 tov.kupol87@gmail.com
-
Адреса:
64703, УКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ, ХАРКІВ, ВУЛ ВЕРХНЬОГИЇВСЬКА Д. 51
Оскарження: 20.03.2018 11:39 - 02.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
814 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.03.2018 16:03
Документи
35
Скарги
0
ПП "ТЕРИТОРІЯ ОХОРОНИ"
Оскарження: 22.03.2018 16:03 - 02.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36272665
-
Контактна особа:
Віталій +380442292765 pp_to@ukr.net
-
Адреса:
02081, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ, будинок 2-Б, квартира 501
Оскарження: 22.03.2018 16:03 - 02.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
831 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.03.2018 16:11
Документи
4
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-005"
Оскарження: 22.03.2018 16:11 - 02.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149568
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona005@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 22.03.2018 16:11 - 02.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
792 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
762 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.03.2018 16:33
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
5accd99634924f758c9c9ec592e72f23
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-01-000794-c-b1
Постачальник:
ПП "ОХОРОНА-005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149568
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona005@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Номер договору:
1488/180402-12
Сума договору:
762 960.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
02.04.2018 12:00
Статус:
Підписаний