• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги

762 960.00 UAH з ПДВ
Номер: 5accd99634924f758c9c9ec592e72f23
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-01-000794-c-b1
Постачальник: ПП "ОХОРОНА-005"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1488/180402-12
Дата підписання: 02.04.2018 12:00
Період дії договору: 01.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 762 960.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 762 960.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 04070, Україна, Київ, Київ, Боричів Тік, 28, 30 На карті