-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)
Тендер Prozorro UA-2023-07-14-011128-a
Торги відмінено
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
e7ce6d9cb1a6476eb1049f3cea782168
Внутрішній номер закупівлі:
18413289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-14-011128-a
Замовник:
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418570
-
Адреса:
59433, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н,, с. Вікно
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Саїн +380966692533 wiknorada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2023 19:23 - 19.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2023 19:23 - 22.07.2023 00:00
Аукціон:
24.07.2023 12:23 - 24.07.2023 12:46
Період кваліфікації:
з 24.07.2023 12:46
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d72f45bcd06148568a6cefba6a3c57ac
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Прийнято рішення про відміну процедури відкритих торгів з особливостями за предметом закупівлі згідно коду ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів) керуючись п.п. 1 та п.п. 2 п. 50 Особливостей.
Період оскарження:
03.08.2023 22:43 - 14.08.2023 00:00
Дата опублікування:
03.08.2023 22:43
Дата виконання:
14.08.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴190 000.00 ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)