-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
b1b28896a0e14a029852030f55e630ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-13-004099-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418570
-
Адреса:
59433, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н,, с. Вікно
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418570
-
Адреса:
59433, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н,, с. Вікно
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
13.07.2023 17:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума190 000.00 UAH