-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО БАЗОВУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО ПОВНУЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ СКЛАДСЬКОГО ОБЛІКУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАЦІВНИКІВ, ЖУРНАЛ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ УСПІШНОСТІ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН УЧНЯ, КНИГА РЕЄСТРАЦІЇ НАКАЗІВ(ф24), ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)
Тендер Prozorro UA-2023-07-14-010902-a
Завершена
134 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 670.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 670.70 UAH
Номер:
eb5096f5e82a40f8ba1aa49c0cf9accc
Внутрішній номер закупівлі:
18413059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-14-010902-a
Замовник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестер Світлана Миколаївна +380686200030 gorodokgum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2023 17:38 - 19.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2023 17:38 - 22.07.2023 00:00
Аукціон:
24.07.2023 12:37 - 24.07.2023 13:18
Період кваліфікації:
24.07.2023 13:18 - 04.08.2023 16:02
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 140.00 Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО БАЗОВУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО ПОВНУЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ СКЛАДСЬКОГО ОБЛІКУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАЦІВНИКІВ, ЖУРНАЛ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ УСПІШНОСТІ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН УЧНЯ, КНИГА РЕЄСТРАЦІЇ НАКАЗІВ(ф24), ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)