-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО БАЗОВУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО ПОВНУЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ СКЛАДСЬКОГО ОБЛІКУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАЦІВНИКІВ, ЖУРНАЛ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ УСПІШНОСТІ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН УЧНЯ, КНИГА РЕЄСТРАЦІЇ НАКАЗІВ(ф24), ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)
Оголошено тендер
134 140.00
UAH
Номер:
b3353758c293400a852eec957a6b49fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-14-003515-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
134 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО БАЗОВУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, КНИГА ОБЛІКУ ВИДАНИХ СВІДОЦТВ ПРО ПОВНУЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ СКЛАДСЬКОГО ОБЛІКУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАЦІВНИКІВ, ЖУРНАЛ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ГРУПОВИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ УСПІШНОСТІ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН УЧНЯ, КНИГА РЕЄСТРАЦІЇ НАКАЗІВ(ф24), ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)
Примітки:
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.07.2023 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума134 140.00 UAH