-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ґрунтовки, шпаклівки та штукатурки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинник
Тендер Prozorro UA-2023-07-14-007729-a
Завершена
120 257.13
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 202.57 UAH
мін. крок: 1% або 1 202.57 UAH
Номер:
fd373c9f52ed4fa1b6c982d21187c50b
Внутрішній номер закупівлі:
18409896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-14-007729-a
Замовник:
Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14-Г
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Джус Генадій Дмитрович +380342750710 dzusgenadij@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 257.13 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2023 14:21 - 19.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2023 14:21 - 22.07.2023 00:00
Аукціон:
24.07.2023 15:56 - 24.07.2023 16:19
Період кваліфікації:
24.07.2023 16:19 - 25.07.2023 15:23
Період завантаження договору:
31.07.2023 00:00 - 10.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 257.13 Ґрунтовки, шпаклівки та штукатурки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинник