-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ґрунтовки, шпаклівки та штукатурки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинник
Оголошено тендер
120 257.13
UAH
Номер:
d201278daf8045158bbe39a7e442dbed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-14-002279-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14-Г
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14-Г
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
120 257.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ґрунтовки, шпаклівки та штукатурки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинник
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.07.2023 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума120 257.13 UAH