-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-02-20-000703-a
У зв’язку із технічними особливостями майданчика строк початку поставки товару є орієнтованим та може мінятися за результатами укладеного договору
Завершена
750 111.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 501.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 501.00 UAH
Номер:
3f1f91c2be804c33be309fa892c58ec2
Внутрішній номер закупівлі:
1840471
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-20-000703-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кедровський Олександр Юрійович +380554733627 Kedrowsky@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 111.58 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 501.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2018 16:02 - 25.02.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2018 16:02 - 07.03.2018 23:00
Аукціон:
12.03.2018 11:38 - 12.03.2018 11:59
Період кваліфікації:
12.03.2018 11:59 - 15.03.2018 13:41
Період завантаження договору:
12.03.2018 11:59 - 01.04.2018 11:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Кількість
138652 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, сел.. Петровського, м. Херсон, Вул. 1 Травня, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
Оскарження: 12.03.2018 11:59 - 26.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774, tender_kkt@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Оскарження: 12.03.2018 11:59 - 26.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
637 799.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
582 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2018 13:41
Документи
74
Скарги
0
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 132-А
Початкова пропозиція
679 394.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
582 338.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d1199c1f8724759843f1ffbbb80da8d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-20-000703-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774, tender_kkt@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Номер договору:
27
Сума договору:
582 330.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
02.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний