• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)

582 330.00 UAH з ПДВ
Номер: 4d1199c1f8724759843f1ffbbb80da8d
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-20-000703-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 27
Дата підписання: 02.04.2018 00:00
Період дії договору: 02.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 582 330.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 582 330.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 138652 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 73489, Україна, Херсонська область, сел.. Петровського, м. Херсон, Вул. 1 Травня, 1 На карті