-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кросівки
Тендер Prozorro UA-2023-07-13-010937-a
Завершена
1 041 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 412.44 UAH
мін. крок: 1% або 10 412.44 UAH
Номер:
450e9fe6c2274ff5b4b890b00b71c8e2
Внутрішній номер закупівлі:
18400448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-13-010937-a
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Кондратюк +380685041454, +380442726077 maryna.kondratiuk@sso.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 041 244.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.07.2023 16:39 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2023 16:39 - 27.07.2023 08:00
Аукціон:
28.07.2023 15:16 - 28.07.2023 15:39
Період кваліфікації:
28.07.2023 15:39 - 03.08.2023 09:27
Період завантаження договору:
09.08.2023 00:00 - 19.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 041 244.00 Кросівки