-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кросівки
Оголошено тендер
1 041 244.00
UAH
Номер:
3457ffe66f17463285b78c2bd521fd79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-13-004057-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 041 244.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кросівки
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.07.2023 16:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кросівки
Кількість
652 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 041 244.00 UAH