-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-002424-c
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
3d844815f6f74f6bb4d05bd3d9ba8228
Внутрішній номер закупівлі:
1839982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-21-002424-c
Замовник:
УМАТАЗВ виконкому Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40714755
-
Адреса:
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбачова Любов Миколаївна +3(0564)921381 umazv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2018 20:09 - 02.03.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2018 20:09 - 12.03.2018 20:00
Аукціон:
13.03.2018 13:58 - 13.03.2018 14:19
Період кваліфікації:
13.03.2018 14:19 - 21.03.2018 17:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Глобал ГІС
Оскарження: 13.03.2018 14:19 - 27.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41379575
-
Контактна особа:
Бєлєнков Віталій Валентинович +380432695605 info@globalgis.com.ua http://globalgis.com.ua
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 32
Оскарження: 13.03.2018 14:19 - 27.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.03.2018 16:26
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "Інститут Ефективних Технологій"
Оскарження: 16.03.2018 16:26 - 01.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32780095
-
Контактна особа:
Болтєнкова Юлія Іванівна +380955426675 tender_inet@i.ua
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КРЕМЛІВСЬКА, будинок 65, квартира 55
Оскарження: 16.03.2018 16:26 - 01.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
653 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
653 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.03.2018 17:01
Документи
12
Скарги
0