-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-002424-c
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період оскарження:
21.02.2018 20:09 - 08.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.