-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Масло вершкове 72,5-85% жирності (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2023-07-13-009716-a
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 9 600.00 UAH
мін. крок: 3% або 9 600.00 UAH
Номер:
f9c9a46d179a4edda3b6989bafb3aaa6
Внутрішній номер закупівлі:
18399224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-13-009716-a
Замовник:
СФ ХНУВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Миру 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.07.2023 15:39 - 18.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2023 15:39 - 21.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.07.2023 00:01 - 21.07.2023 11:57
Період завантаження договору:
27.07.2023 00:00 - 06.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴320 000.00 Масло вершкове 72,5-85% жирності