• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Масло вершкове 72,5-85% жирності (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Оголошено тендер

320 000.00 UAH
Номер: 1287814241084b49af6941ffdba3912d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-13-003689-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Замовник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Масло вершкове 72,5-85% жирності (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.07.2023 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Масло вершкове 72,5-85% жирності
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1000 кілограми
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума320 000.00 UAH