-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги в укритті гімназії ім. С.Д.Скляренка.
Тендер Prozorro UA-2023-07-13-004562-a
Завершена
325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
Номер:
644a05870c4845098647696d63b418c5
Внутрішній номер закупівлі:
18394066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-13-004562-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367348
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, Золотоноша, вулиця Шевченка, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Відділ освіти золотоноша 0473723303 zomvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.07.2023 12:12 - 18.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2023 12:12 - 21.07.2023 09:00
Період кваліфікації:
21.07.2023 09:02 - 28.07.2023 09:59
Період завантаження договору:
03.08.2023 00:00 - 13.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴325 000.00 Поточний ремонт підлоги в укритті гімназії ім. С.Д.Скляренка.