-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги в укритті гімназії ім. С.Д.Скляренка.
Оголошено тендер
325 000.00
UAH
Номер:
270e124eb5d041ca88c246a9aaf96732
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-13-002215-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367348
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, Золотоноша, вулиця Шевченка, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367348
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, Золотоноша, вулиця Шевченка, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт підлоги в укритті гімназії ім. С.Д.Скляренка.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.07.2023 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума325 000.00 UAH