-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони 10л. 20л)
Тендер Prozorro UA-2023-07-13-000320-a
Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , місце знаходження - вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Завершена
199 993.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 999.93 UAH
мін. крок: 1% або 1 999.93 UAH
Номер:
c5cb44dabd3a40f2b868e1f0b25bdac7
Внутрішній номер закупівлі:
18389829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-13-000320-a
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мурафа Соломія Олегівна +380978314160 myrafasolomiia2019@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 993.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.07.2023 08:55 - 22.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2023 08:55 - 25.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.07.2023 00:01 - 25.07.2023 09:27
Період завантаження договору:
31.07.2023 00:00 - 10.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 993.86 Дизельне паливо (талони 10л. 20л)