• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо (талони 10л. 20л)

Оголошено тендер

199 993.86 UAH
Номер: a5feaf90528b48e6a9d78c98e8bdd535
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-13-000124-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 199 993.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо (талони 10л. 20л)
Примітки: Категорія замовника – п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади , вул. Дністровська, 30, м.Івано-Франківськ,76018
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.07.2023 08:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 993.86 UAH