-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268
Тендер Prozorro UA-2023-07-12-011132-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затвердженних постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбаченних Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" зі змінами
Торги не відбулися
866 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 331.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 331.25 UAH
Номер:
fbb10022096941c79eda2cb60ed4813b
Внутрішній номер закупівлі:
18389190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-12-011132-a
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
866 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2023 19:43 - 18.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2023 19:43 - 21.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴866 250.00 Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268