-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268
Оголошено тендер
866 250.00
UAH
Номер:
e49992cd52c54d06b6e211a19e0ed721
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-12-005959-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
866 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.07.2023 19:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума866 250.00 UAH