-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гвинтовий компресор Crownell моделі CWD132A-7
Тендер Prozorro UA-2023-07-12-008224-a
Завершена
897 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 485.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 485.00 UAH
Номер:
f1a1959e01e74565aadf1082209ffb46
Внутрішній номер закупівлі:
18386289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-12-008224-a
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРАВЕЦЬ Мілана Станіславівна +380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
897 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2023 16:15 - 19.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2023 16:15 - 22.07.2023 15:30
Аукціон:
24.07.2023 12:23 - 24.07.2023 12:58
Період кваліфікації:
24.07.2023 12:58 - 27.07.2023 09:24
Період завантаження договору:
02.08.2023 00:00 - 12.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴897 000.00 Гвинтовий компресор Crownell моделі CWD132A-7